Tobi Polska

FOUDNER & DESIGNER

TOBI Polska to marka działająca na rynku od 2018r, która specjalizuje się w szyciu toreb skórzanych z włoskich skór i akcesoriów. Ideą firmy jest najwyższa jakość produktów oraz ich funkcjonalność – idąca w parze z dbałością o szczegóły.  

Główny produkt kierowany jest do kobiet oraz mężczyzn na całym świecie. Kolekcje powstają w limitowanych seriach.  Pierwsza z nich, zatytułowana „TRAVELER”- zaprojektowana i uszyta przez twórczynię marki Annę Żelazek została w całości zakupiona przez kolekcjonera w USA, co jest wielkim sukcesem firmy.  

O sukcesie torebek Traveler

Torebki serii „Traveler”są pierwszą autorską kolekcją Anny. Inspirację zaczerpnęła z własnego podróżniczego stylu życia.  Połączenie skóry z materiałem tej kolekcji odzwierciedla różnorodność, egzotyczność i niepowtarzalność każdego odwiedzonego miejsca, jak również ludzi, których tam poznała: ich odmienność i piękno w sposobie postrzegania świata. Bogate kolory połączone z naturalną skórą głęboko podkreślają oryginalność oraz  wyjątkowość torebek tej serii. Doskonale sprawdzają się w podróży oraz pracy. Ich szczególną zaletą jest wszechstronna funkcjonalność, pakowność oraz trwałość.  

ZOBACZ PRODUKTY