Anna Żelazek

FOUDNER & DESIGNER

Moją wizją jest szycie torebek, które nie tylko będą modnym dodatkiem, ale przez swoją funkcjonalność, będą spełniać konkretne oczekiwania odzwierciedlające styl, sposób życia oraz osobowość każdego z nas!

 

poznaj mnie bliżej

Od dziecka zainspirowana byłam słowami mojego Taty, które stały się moim mottem życiowym:  „Jeśli coś robisz, wkładaj w to serce”. I tak właśnie powstają moje torebki.

Pasja i kreatywność

Jestem osobą kreatywną oraz lubiącą wyzwania. Z wykształcenia ekonomistką, od lat właścicielką firmy branży ubezpieczeniowej. Zamiłowanie do szycia odziedziczyłam po dziadku, a tworzenie torebek traktuję jako życiową misję.

EKOLOGICZNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA

Pracownia jest moim miejscem na ziemi, gdzie próbuję tworzyć coś niesamowitego, coś czym będę mogła podzielić się właśnie z Tobą!  Nie produkuję torebek na dużą skalę. Moją charakterystyczną cechą jest tworzenie pojedynczych oraz unikatowych modeli, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie indywidualizm. Wszystkie moje torebki są szyte ręcznie. Twórczość jest sensem mojego życia, harmonią i spełnieniem – dopełnionym malowaniem moich obrazów.

ZOBACZ PRODUKTY